Nowy serwis z fotografią lotniczą.

Nowości

Właśnie ruszył nowy serwis internetowy Aero-Fotografia.pl, który oferuje niezwykłe fotografie lotnicze. Co ciekawe fotografie można zakupić zarówno w postaci elektronicznej - do komercyjnego użytku - jak i papierowej. Poza gotowymi materiałami serwis oferuje możliwość zlecenia realizacji profesjonalnej cyfrowej dokumentacji z powietrza.
Większość fotografii ma dokładnie określone współrzędne geograficzne miejsca gdzie zostały wykonane. Dzięki temu serwis potrafi prezentować to miejsce na mapie. Co ciekawe wyszukiwać fotografie można nie tylko po słowach kluczowych ale właśnie na mapie pokazującej miejsca wykonania zdjęć. Tak precyzyjne umiejscowienie fotografii na mapie sprawia, że korzystanie z serwisu jest bardzo wygodne, a poza tym... bardzo ciekawe!
Prezentowane w serwisie fotografie pochodzą z różnych części kraju i prezentują bardzo zróżnicowaną tematykę. Można tam znaleźć fotografie przedstawiające wspaniałe, naturalne krajobrazy, pola, rzeki, góry, jeziora czy wysokiej jakości fotografie miast, żwirowni, mostów czy dróg. W serwisie nie brakuje prac wykonanych latem czy śnieżną zimą. Wszystko to co można uchwycić z powietrza - można też znaleźć na fotografiach dostępnych w serwisie. Dzięki temu, że fotografie są wykonywane z różnych wysokości uzyskuję się często bardzo ciekawe efekty wizualne związane z mniejszym zapyleniem, innymi barwami czy po prostu inną skalą.
Serwis jest bardzo intensywnie rozwijany. Rozbudowie podlegają funkcjonalności systemu, dostępne usługi jak i baza fotografii, która praktycznie codziennie jest wzbogacana o kolejne fotografie. Autorzy serwisu zapewniają, że w kolejce do umieszczenia w bazie czeka już kilka tysięcy zdjęć! W planach jest integracja z płatnościami elektronicznymi, wprowadzenie nowych produktów związanych z fotografią lotniczą oraz rozbudowa grupy pilotów, którzy dostarczają kontent do serwisu.Zapraszamy do odwiedzenia serwisu pod adresem: http://aero-fotografia.pl.

Ryszard Lewandowski, 2016-01-01 10:00:01

Polub, Udostępnij, Skomentuj ten artykuł na Facebooku